Wondershare Filmora Full İndir v9.1.1.0

Wondershare Filmora Full

Wondershare Filmora Full programı video düzenleme konusunda eşsiz ve güçlü araçlara sahip, Dünya genelinde neredeyse en popüler video düzenleme ve video oluşturma editörüdür. Sunmuş olduğu başarılı araçlar sayesinde video düzenleme işlemi yaparken filtreleme ve renk dengesini değiştirme gibi her türlü özellikleri bu yazılımın içerisinde bulabilirsiniz.

Özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse; 4K video düzenleme, 4K efektler, gürültü giderme, birden fazla video dönüştürme, ses karıştırıcı, mercek Distorsiyon, yakınlaştırma, uzaklaştırma, PIP, 3D lut, ekran kaydı, metin düzenleme, ses ayırma ve sahne algılama gibi onlarca özelliği mevcuttur.

Filmora Full

Modern arayüze sahip olan Filmora Full programını kullanabilmeniz için deneyimli veya deneyimsiz olmanız gerekmeden oldukça başarılı videolar oluşturabilirsiniz. Videolarınızı düzenlemek, Dönüştürmek ve dünya çapında paylaşmak için ihtiyacınız olan tüm araçları bu program içerisinde bulmanız mümkündür.

Filmora ile Yapılan Video Örnekleri

Şuan için tek kusuru Türkçe dil desteğinin bulunmamasıdır. Eğer bu yazılımı Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız Wondershare Filmora Türkçe Yama bağlantı adresinden ilgili dosyayı indirerek yazılımın kurulu olduğu kısımda bulunan “Languages” klasörüne yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Programı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra videolara eklenen Filmora logosunu kaldırmak için crack dosyasına ihtiyacınız olmadan Wondershare Filmora Key kodları olan 1723A31956594B2289D3971CDB2DF420 ve 138249067A3F361962D6E52A733D7425 numaralarını kullanabilirsiniz.

WinRAR
284 MB
Yapıldı

Wondershare Filmora Full İndir v9.1.1.0” için 2 yorum

    1. Dosyayı indirmeyi test ettim herhangi bir sorun görünmüyor. Nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir