Windows 10 Home Full ISO İndir

Windows 10 Home Full indir ISO

Windows 10 Home Full işletim sistemi herhangi bir üçüncü parti yazılım içermeyen el değmemiş msdn orjinal sürümüdür. x32, x64 ve x86 bit seçenekleriyle indirebileceğiniz bu versiyonun eski ve yeni tüm güncelleştirmeleri tamamlanmış olup ISO uzantısında formatlık olarak kullanabilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı doğrudan DVD veya USB bellek gibi taşınabilir cihazlara yükledikten sonra Türkçe olarak kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

Windows 10 Home Full Türkçe sürümü Microsoft’un kullandığı EDS sıkıştırma yöntemiyle sıkıştırılarak dosya boyutundan tasarruf sağlanmıştır. Bu sayede aşağıdaki bağlantı üzerinden hızlı bir şekilde indirmeniz mümkündür.

Windows 10 Home işletim sistemi Windows 10 Pro sistemine göre daha yenilikçi ve daha az CPU tüketimi yapmaktadır. Home sürümünde bir çok gereksiz uygulamaların devredışı bırakılmıştır. Kısacası bu sürüm tamamıyla performansa yönelik olarak çıkartıldığını söyleyebilirim. Özellikle ev kullanıcıları ve oyun oynamayı sevenlerin kesinlikle kullanması gereken bir versiyondur.

Windows 10 Home Full

Windows 10 Home Yenilikleri

Microsoft Edge web tarayıcısı
Cortana kişisel asistan özelliği
Windows Hello yüz tanıma özelliği
Dokunmatik cihazlar için parmak izi ile oturum açma
XBOX One kullanıcıları için oyun paylaşma ve kaydetme
Harita, takvim, mail, video ve gelişmiş fotoğraf görüntüleyici gibi uygulamalar

Kurulum esnasında sizden Windows 10 Home Ürün Anahtarı bilgilerini isteyecektir. Bu bilgi elinizde mevcut değilse Windows lisanslama programı olan KMSpico yazılımını indirebilir veya TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99 ürün anahtarını yazabilirsiniz.

RAR
3.5 GB
Yapıldı

Sunucu 1 : INDIR

Windows 10 Home Full ISO İndir” için 2 yorum

  1. Adam gibi herkesin ve en hızlı bir şekilde yükleyebileceği bir site Olmadan Herkesi protestoya davet ediyorum.
    Neden her şeyden bir menfaat bir para. En rezil yükleme Turbobit olmasına rağmen yine bu. İllaki para verip indirmektense indirmem kullanmam. Bunu yükleyenede yazıklar olsun.O kadar çok yükleme sitesi varken neden TURBOBİT.Protesto için kimse üyede olmasın indirmesinde.Yazık, çok yazık.

    1. Bu kadar abartılacak bir şey yok neden bu kadar büyüttünüz bunu 🙂 Türkiye genelinde binlerce insan Turbobit Premium üyelik kullanıyor. Hadi bunu geçelim, Turbobit hesabımızda güncel, binlerce yazılım mevcut. Bunların hepsi teker teker kontrol edilerek yükleniliyor. Siteye eklenilen konuların indirme linkleri ilk başlarda Turbobit daha sonra Google Drive ve Cloud.mail gibi hızlı indirme linkleri eklenilerek konuyu güncelleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir