Restorer Ultimate Pro Network Full İndir v7.8

Restorer Ultimate Pro Full

Restorer Ultimate Pro Full programı yanlışlıkla silinen dosyaları veya virüs sonucu yok olan kayıp dosyaları bulunmasını ve kurtarmasını sağlayan çok verimli bir veri kurtarma programıdır. Kullanımı kolay arayüze sahip olan bu yazılım kullanıcılarına, kapsamlı dosya arama, grafiksel dosya yapısı gösterimi ve dosya önizlemesi gibi özel araçlar sunmaktadır.

Veri kurtarma şirketlerine artık para ödemeye son verebilirsiniz. Restorer Ultimate Full sürümü sayesinde geri dönüşüm kutusundan silinmiş olan dosyaları bile kolayca geri getirebilirsiniz. Fotoğraf, PDF belgeleri, sıkıştırılmış dosyalar ve ses dosyaları gibi aklınıza gelebilecek her türlü dosyayı bu program sayesinde kurtarabilirsiniz.

Restorer Ultimate Pro Network Full indir

Restorer Ultimate Pro Network sürümüyle ağ bağlantısı üzerinden bağlantı kurduğunuz bilgisayarlar üzerinde bile veri kurtarma çalışması yapabilmeniz mümkündür. Yazılımın genel özelliklerini aşağıdan takip edebilirsiniz.

Genel Özellikleri Nelerdir?

Virüs sonucu veya elektrik kesintisi nedeniyle etkilenen dosyaları sabit sürücülerden kurtarabilir.
Dosya adına göre gelişmiş arama yapabilir. (tarih , maske, boyut aralığı, öznitelikler gibi)
FAT, FAT16, FAT32, exFAT, NTFS ve NTFS5 dosya sistemlerini desteklemektedir.
Yerel veya ağ sürücüsü üzerinde veri kurtarma işlemi yapabilir.
Tarama sonuçlarını kaydetme ve yükleyebilme.
Disk ve dosya yapısı görselleştirebilir.

Konumuz buraya kadardır. Lisans sorunu yaşayanlar 38D2-7C16-B05A-F494-F3A4-46E5-8EF7-283D key kodunu yazarak lisanslama yapabilir. Ayrıca Restorer Ultimate Crack dosyası yoktur. Bu tarz uygulamalar tamamen zararlı yazılım içermektedir.

RAR
18 MB
Yapıldı

Sunucu 1 : INDIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir