Photoshop CS6 Full Orjinal İndir

Photoshop CS6 Full Orjinal İndir

Photoshop CS6 Full, Adobe tarafından satışa sunulan bu program profesyonel anlamda fotoğraf düzenleme işleriyle uğraşanların kullandığı popüler dijital görüntü işleme ve düzenleme programıdır. Mayıs 2012’de yayınlanan Photoshop CS6 yazılımı alt ve üst sürümlerine göre en çok indirilen versiyon olduğunu söyleyebilirim.

PS CS6 Full sürümünde fotoğraf düzenlemenin yanı sıra video düzenleme çalışmaları da yapabilirsiniz. Bunun için bir çok araçlar bulunmaktadır. Renk ve pozlama, görüntü netleştirme, video geçişleri, filtreler, ton tipi, animasyonlar, filigran ekleme, alt yazı ekleme ve silme gibi işlemler yapabilmeniz mümkündür.

ps cs6 full

Kullanılabilirlik açısından en iddialı sürüm olan Photoshop CS6’yı isteğinize bağlı olarak İngilizce veya Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Tanıtımını yaptığımız bu yazılımın 13.0.1 güncellemesini tamamladığımızı söyleyebilirim. Bunlardan bazıları, performans sorunu, güvenlik açıkları ve kritik hatalar.

Anlatım buraya kadardır. Photoshop CS6, kurulum öncesi veya sonrası hiç bir şekilde ürün anahtarı istememektedir. Bunun için crack veya patch dosyalarına ihtiyacınız yoktur. Herhangi bir sorunda bizlere yorum bırakarak destek alabilirsiniz.

WinRAR
208 MB
Yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir