KMSpico 2018 Full İndir v10.2.0 – Kolay Lisanslama

kmspico full indir

KMSpico 2018 programı oldukça başarılı Windows Lisanslama ve Office Lisanslama programıdır. Adını hemen hemen her konuda söz ettiren bu programla bilgisayarınızda yüklü olan lisanslı programların etkinleştirme işlerini kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Oldukça sade bir arayüze sahip olan KMSpico aracını bilgisayarınıza yükledikten sonra Aktivasyon işlemini yapmak istediğiniz uygulamayı seçerek kırmızı butona tıklamanız yeterli olacaktır. Kullanımı hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Lisanslama işleminin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını istiyorsanız mutlaka bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir.

Key Management Service olarak adlandırılan bu yazılım 32 ve 64 bit sistemini taşıyan tüm Windows işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabilmektedir. KMSpico programını hatasız olarak kullanmak istiyorsanız bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework 4.0+ yazılımının yüklü olduğundan emin olun. Eğer güncel Framework uygulamasına sahip değilseniz Microsoft’un resmi internet sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

KMSpico İle Lisanslama İşlemi Nasıl Yapılır?

KMSpico kurulumunu başarıyla tamamladıktan çalıştırın. Hangi yazılımı lisanslamak istiyorsanız alt kısımda yer alan ikonlara tıklayın ve ardından kırmızı sekmeye tıklayıp bilgisayarınızı yeniden başlatın. Lisanslama işlemi en fazla 1 dakika sürmektedir.

KMSpico Hangi Programları Etkinleştirebilir?

– Windows XP
– Windows Vista
– Windows 7
– Windows 8
– Windows 8.1
– Windows 10

Windows Sunucu Sistemleri
– Windows Server 2008
– Windows Server 2012
– Windows Server 2016

Microsoft Office Sürümleri
– Microsoft Office 2007
– Microsoft Office 2010
– Microsoft Office 2013
– Microsoft Office 2016
– Microsoft Office 365

Anlatım buraya kadardır. KMSpico programı hakkında aklınıza takılan her türlü soruları bu konu üzerinden bizlere yazabilirsiniz.

WinRAR / Şifre: PcDelisi
5 MB
Yapıldı

KMSpico 2018 Full İndir v10.2.0 – Kolay Lisanslama” için 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir