Kaspersky Reset Trial İndir v5.1.0.41

Kaspersky Reset Trial İndir

Kaspersky Reset Trial programı milyonlarca kişinin indirdiği meşhur Kaspersky lisans sıfırlama programıdır. Bu program üzerinden kullandığınız Kaspersky ürünlerinin deneme süresini her seferde uzatarak Kaspersky lisans kodu numaraları arayışına son verebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Kaspersky Lab. güvenlik yazılım şirketi satışa sunduğu ürünlerine 30 gün deneme süresi veriyor. Bu süre sonunda ilgili ürünün kullanımı pasif konuma gelmektedir. İşte bu noktada Kaspersky Reset Trial yazılımıyla 30 gün deneme süresini sıfırlayıp tekrardan 30 gün daha kullabilirsiniz. Bu işlemi her defasında kullanıp lisans sorununu ortadan tamamen kaldırabilirsiniz.

Programın kullanmı gayet kolaydır. İlk olarak Kaspersky Reset Trial yazılımı çalıştırmadan önce kullandığınız Antivirüs veya İnternet security yazılımını ayarlar sekmesinden, kendini korumayı devredışı bırak özelliğini pasif konumuna getirerek uygulamadan tamamen çıkış yapmanız gerekiyor. Daha sonra indirdiğiniz EXE uzantılı dosyayı çalıştırıp lisansı sıfırla butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kaspersky Antivirüs Güncel Sürüm İndir

Kaspersky Reset Trial programı 2012 den 2019’a kadar olan bütün Kaspersky ürünlerini sorunsuz bir şekilde lisans sıfırlama işlemi yapabilmektedir.

RAR

1 MB (En iyi Sıkıştırma)
Yapıldı

Sunucu 1 : INDIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir