Kaspersky Antivirüs 2018 Full Türkçe İndir

Kaspersky Antivirüs 2018 Full

Kaspersky Antivirüs 2018 Full sürümü yayınlandı! Kaspersky ile İnternet ortamında bilgisayarınıza bulaşabilecek her türlü zararlı dosyalardan ve zararlı İnternet sayfalarından bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi koruyarak daha güvenli bir şekilde gezinti yapabilirsiniz.

Türkçe dil desteğine sahip olan Kaspersky Antivirüs ile sisteminize adeta güvenlik duvarı oluşturabilirsiniz. Kullanımı son derece basit olan bu güvenlik programını tercih ederek, yapacağınız kapsamlı virüs testi sonrası disk içerisinde depoladığınız dosyaları anlık güvenlik kontrolünden geçirip kötü amaçlı yazılımların bulaşmasını ve yayılmasını engelleyebilirsiniz. Dijital güvenliğe yönelik son teknolojiye sahip olan bu yazılım, yeni ve eski tüm virüs uygulamalarını anında tanıyarak yok edebilme özelliğine sahip olduğunu söyleyebilirim.

Kaspersky Antivirüs Full Kaspersky Antivirüs Key Kaspersky Antivirüs Türkçe

Benzersiz Çevrimiçi Bankacılık Teknolojisi
Çevrimiçi bankacılık özelliğiyle alışveriş ve ödeme sistemleri gibi finansal işlemler esnasında ek koruma katmanları sağlamaktadır.

Kimlik ve Gizlilik Önlemleri
Kişisel bilgilerinizin farklı kişilere gönderilmesini önlemek için en yeni bulut verilerini, kimlik avı yapma teknolojilerini ve güvenli bir klavye modunu kullanmaktadır.

Tehlikeli İnternet Siteleri
Arama sonucu bağlantılarının güvenliğini size anlık olarak sunar, kötü amaçlı ve kimlik avı yapan web sitelerini anında engelleyerek erişim yapmanızı kısıtlar.

Gelişmiş Ebeveyn Denetimleri
İnternet üzerinde gezinirken, oyun oynarken ve sosyal medya sitelerinde dolaşırken, çocuklarınızın güvenli ve sorumlu olmalarını sağlamanıza yardımcı olur.

Daha Güvenli Sosyal Ağ
Facebook, MySpace ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarını kullanırken arkadaşlarınızdan zararlı bağlantılar veya yazılımlar almamanıza imkan sağlar.

Daha Fazla
Virüslere, fidye yazılımlarına ve daha fazlasına karşı bilgisayarınızda üstün koruma sağlar, Bilgisayarınızın amacına uygun performans sunmasına olanak tanır, Çevrimiçi kontrol ile güvenliği netleştirir ve en üst düzeyde koruma sağlar.

Tanıtımımız bu kadardır. Eğer elinizde güncel Key kodları yoksa, JHJ7C-C69PX-MQY3J-PKG5B, QTZJM-3EA1P-VNFSV-HPWFX, 52MFR-XMPS3-RPXBM-K6T5E Kaspersky Antivirüs 2018 Key kodlarını kullanarak lisanslama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kaspersky Antivirüs Sınırsız Lisanslama Konumuza Baktınız mı?

WinRAR
172 MB
Yapıldı

Kaspersky Antivirüs 2018 Full Türkçe İndir” için 14 yorum

  1. Bu siteye eklenen tüm programların yüklemeleri tarafımızca yapılmaktadır. Hiç bir şekilde sıkıştırılmış dosyalara şifre eklemesi yapmıyoruz. Lütfen dosyayı indirin, deneyin ve sonra yorum yapın.

 1. Sağol admin kardeş. Kaspersky Antivirüs programını uzun süre kullanıyordum. Buna alternatif önerebileceğiniz var mı?

 2. Rar şifresi yok demişsiniz ama indirdiğimiz dosya şifre istiyor, şifreyi öğrenebilir miyiz?

 3. programı indirdim denedim ve şifre istiyor yardımcı olurmusunuz

  Kaspersky Anti-Virus 2018 TR FullProgramEvi.rar

 4. Arkadaşlar çok özür dilerim. İndirme linklerini şimdi güncelledim. Google Drive depolama alanına yükleyip RAR şifresini kaldırdım. Şuan sorunsuz güncel sürümünü indirebilirsiniz.

 5. iyi etmişsin eline sağlıkta keşke şifreyi yazaydın daha kolay olurdu. şimdi indirmeye başladım inşallah şifre falan olmaz. herşeye rağmen eline emeğine sağlık

 6. uygulamayı kurmak için rardan çalıştırdığım zaman hata veriyor, dosya virüslü olduğundan veya istenmeyebilecek yazılım içerdiğinden işlem başarılı bir şekilde tamamlanamadı diyor ?

  1. İçerisindeki Crack dosyasını zararlı olarak görüyor olabilir, Antivirüs programınızı geçici devredışı bırakıp içerisindeki Crack dosyasını silip tekrar deneyin sorun çözülecektir. Antivirüs programları bu tarz lisanslama uygulamalarını zararlı olarak algılıyor.

 7. mail ru ya koymanız iyi olmuş linki lütfen linklerinizi turbobit gibi saçma yere yüklemeyin. Mega.cnz, Google drive iyidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir