İnternet Download Manager 6.32 Build 5 Full İndir

internet download manager full indir

IDM Full İndir, IDM Lisans Anahtarı, IDM Crack, IDM Full Türkçe

İnternet Download Manager Full programı en iyi ve en başarılı dosya indirme yöneticisidir. IDM Full programı üzerinden yapacağınız dosya indirme işlerinizi 10 kat daha hızlı yapabilir ve İnternet Download Manager yazılımının eşsiz özelliklerinden faydalanıp az zamanda daha çok işler yapabilirsiniz.

Türkçe dil seçeneğine sahip olan bu programı bilgisayarınıza kurduktan sonra herhangi bir tarayıcı üzerinden dosya indirme butonuna tıkladıktan sonra IDM indirme işlemini devralacak ve hızlı bir şekilde indirmeye başlayacaktır. IDM programının genel özelliklerini aşağıdan takip edebilirsiniz.

idm full

IDM ile Video İndirme

İnternet Download Manager programının en başarılı özelliklerinden birisi budur. Kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısına video yakalama butonu ekleyerek ilgili video sayfasında bu videoyu indir butonuna tıklayıp doğrudan video dosyasını FLV uzantısında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Aynı adımları film izleme sitelerinde uygulayıp yüksek kalitede film indirebilirsiniz.

Dosya İndirme Esnasında Bağlantı Kopması

İnternet Download Manager yazılımı üzerinden dosya indirme işlemi yaparken internetinizin kopması veya bilgisayarınızın kapanması gibi durumlarda daha sonra ilgili dosyayı kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz.

Otomatik Antivirüs kontrolü

Kullanmakta olduğunuz Antivirüs programınızı IDM yazılımına tanımlayıp indirilen dosyayı otomatik olarak virüs taraması kontrolünden geçirebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızı virüslerden ve truva atlarından koruyabilirsiniz.

Yerleşik Zamanlayıcı

Zamanlama özelliğini kullanarak yüksek boyuta sahip dosyayı indirirken bilgisayar başında zaman kaybetmenize gerek yok. Vereceğiniz komut sonrası indirme işlemi tamamlandığında bilgisayarınızı otomatik olarak kapatabilir, uyku moduna alabilir veya yeniden başlatabilirsiniz.

Anlatım bu kadardır. Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra hiç bir şekilde idm crack, patch, lisans anahtarı gibi dosyalara ihtiyacınız yoktur. Kurulum sonrası sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Sorularınızı yorum olarak bildirip kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz.

RAR
7 MB
Yapıldı

Sunucu 1 : INDIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir