Hotspot Shield Elite VPN Türkçe Full İndir v7.20.8

Hotspot Shield Elite VPN Türkçe Full indir

Hotspot Shield Elite VPN Türkçe Full programı oldukça başarılı ve güvenilir VPN proxy programıdır. Bu yazılım her ne kadar yasaklı sitelere giriş programı olarak bilinsede internet üzerinden gelebilecek bir çok tehlikelere karşı sisteminizde çok büyük güvenlik duvarı oluşturmaktadır. Bunlardan bazıları ise, internet üzerinde kullandığınız şifreler, sohbet geçmişi ve alışveriş bilgilerinizi şifreleyip farklı kişiler tarafından okunmasını engelleyebilmektedir. Kısaca bu yazılım üzerinden web tarama oturumunuzu sadece bir tıklamayla güvence altına alabilirsiniz.

Hotspot Shield Elite VPN Türkçe

ISS tarafından size tahsil edin IP adresini güvenle saklayıp ve size yeni bir ABD veya farklı ülkelerin IP adresi tanımlar. Bu sayede çevrimiçi faaliyetlerinizin izlenmesini imkansız hale getirir.

Yasaklı Sitelere Giriş

Hotspot Shield Elite VPN Full üzerinden bulunduğunuz ülkede mahkeme kararıyla kapatılan sitelere kolayca erişim yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi bazı okullarda veya iş yerlerinde erişimi kısıtlanan Facebook, YouTube, Gmail, Twitter ve oyun siteleri gibi sosyal paylaşım sitelerine erişim yapabilmeniz mümkündür. İp adresi gizleme programı arayışı içerisindeyseniz bu programı mutlaka kullanmalısınız.

Not: Hotspot Shield Elite VPN programı Türkçe ve İngilizce dil seçeneklerine sahiptir.

RAR
28 MB
Yapıldı

Sunucu 1 : INDIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir