FL Studio Producer Edition Full Türkçe İndir v20.0.5.91

FL Studio Producer Edition Full indir

FL Studio Producer Edition Full programı profesyonel anlamda müzik işleriyle uğraşanların kullanmış olduğu bir yazılımdır. Bir çok DJ ve müzik yapımcılarının kullandığı FL Studio’nun temel özelliği, kendi müzik dosyanızı oluşturma, müzik dosyalarını düzenleme ve efektlendirme gibi başlıca özellikleri mevcuttur.

VST (Virtual Studio Technology) teknolojisini kullanan FL Studio Full ile müzik dosyası düzenleme veya oluşturmak için ileri düzeyde bilgi sahibi olmanız gerekmez. İçerisinde drum kit, drum synth, auto miks, geçiş efektleri, simsynth, medya player desteği ve enstrümanlarıyla profesyonel anlamda müzik dosyaları hazırlayabilirsiniz. Daha önce FL Studio Producer Edition ile tanışmadıysanız Youtue gibi popüler video izleme sitelerinden eğitim videolarına ulaşarak işlerinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

FL Studio Producer Edition Full Türkçe

Not: Başlıkta Türkçe olarak belirttiğimiz bu programın şuan için Türkçe dil desteği yoktur. Kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından konuya FL Studio Türkçe Yama indirme linkleri eklenecektir. Şuan için İngilizce olarak aşağıdaki bağlantıdan Full ve güncel sürümünü indirebilirsiniz.

Lisans sorunu yaşayan arkadaşlarımız DFJIDI3-DFKDI3E-DFJKDIE ve DFJKDI-DFJKDI33-DFJKDI3 serial key numaralarını yazarak FL Studio Full Yapma işlemi yapabilirler. Konumuz buraya kadardır. Herhangi bir sorunda yorum bırakabilirsiniz.

FL Studio ile Neler Yapılabilir

Klavyenizden, davul pedlerinden ve kontrol cihazlarından MIDI giriş kaydını yapabilir ve oynatabilir
Gecikme, yankı ve filtreleme gibi gerçek zamanlı ses efektleriyle remix yapabilir
Video efekti görselleştirmesi ve canlı müzik performansı
Sıralama ve düzenleme yapabilir
Çok kanallı ses kaydı yapabilirsiniz.

RAR
969 MB
Yapıldı

Sunucu 1 : INDIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir