Eset Nod32 Antivirus 11 Full İndir + Lisans Anahtarı

Eset Nod32 Antivirus 11 Full İndir

Eset Nod32 Antivirus Full programı bilgisayarınızda tam zamanlı koruma yapabilen üstün başarılı bir virüs temizleme ve algılama yazılımıdır. ThreatSense® motoru sayesinde virüs, worm, trojan, spyware, adware ve reklam virüslerini gibi aklınıza gelebilen her türlü kötü amaçlı uygulamaları anında tespit ederek yok edebilme özelliğine sahiptir.

Eset Nod32 Antivirus yazılımı en çok tercih edilen güvenlik programlarından birisi olduğunu söyleyebilirim. Oldukça güçlü ve sürekli güncellenen alt yapısı sayesinde yenilen çıkan tüm virüsleri anında yok edebilir. Sağlamış olduğu bu özelliklerin yanı sıra bilgisayarınızın performansından en ufak ödün vermeden arka planda çalışıp bilgisayarınızda tam zamanlı güvenlik kontrolü yapabilmektedir.

Eset Nod32 Antivirus Türkçe

Antiphishing teknolojisi sayesinde bilgisayar korsanları diye bilinen hackerlara karşı bilgisayarında güvenlik duvarı örmektedir. Bu sayede internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişler için sizlere güvenli bir ortam sunmaktadır.

Eset Nod32 Antivirus 11 Full programı Türkçe dil desteğiyle birlikte full ve güncel versiyondur. Programı daha güvenli ve stabil kullanabilmeniz için Eset Nod32 Key Kodları Antivirüs ve İnternet Security Key konumuzda paylaşılan güncel key numaraları kullanmanızı önemle tavsiye ediyoruz. İlgili sayfamız 1 hafta arayla güncellenerek yeni lisans kodlarının eklendiğini bilmenizi isterim.

WinRAR
66 MB
Yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir