CorelDraw X7 Full İndir + Türkçe Yama

CorelDraw X7 Full indir

CorelDraw X7 Full programı profesyonel anlamda çizim çalışması yapanların kullandığı vektörel tabanlı bir grafik tasarım programıdır. Corel Corporation tarafından 2015 yılında satışa sunulan bu yazılım grafikerlerin, tasarımcıların ve profesyonel sanatçıların vazgeçilmez programlarından birisi olduğunu söyleyebilirim.

CorelDRAW Graphics Suite X7 Full programı matematiksel olarak tanımlanmış noktalar kullanmaktadır. Kısaca örnek vermek gerekirse, bir çizgi çizmek için CorelDRAW üzerinden A noktasından B noktasına düz çizgi çek demek yeterli olacaktır bunu o şekilde kolayca kayıt edebilmektedir. Fotoğraf işlem programlarında ise A1-B1; A2B2;…A20-B20 koordinatlarına nokta koy anlamına gelmektedir.

coreldraw full

CorelDRAW programının kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle dijital baskı, matbaa, masaüstü yayıncılığı, tekstil, tabelacılar ve açık hava reklamcılarının çalışmalarına oldukça kolaylıkla getirmektedir. CorelDRAW yazılımının en iyi özelliklerinden birisi ise hemen hemen her türlü belge türlerini desteklemesidir. Bunlardan tamamını aşağıdan takip edebilirsiniz.

CorelDRAW X7’nin Desteklediği Belge Türleri

AI,BMP, CAL, CLK, CDR, CDX, CGM, CMX, CPT, CPX, CSR, CUR, DES, DOC, DOCX, DSF, DRW, DST, MGX, DWG, DXF, EMF, EXE (Bitmap Resource), FH, FMV, FPX, GEM, GIF, HTM, ICO, IMG, JP2, JPG, MAC, NET, NAP, PCD, PSD, PCX, PDF, PIC, PCL, PNG, PLT, PP4, PP5, PPF, PPT, PS, EPS, PRN, PSP, PUB, RAW, RIFF, RTF, SCF, SHW, SVG, SVGZ, TGA, TIFF, TXT, WSD, WB, WQ, WK, WMF, WP4, WP5, WPD, WPG, WSD, WI, XCF, XPM, XLS.

Anlatım buraya kadardır. CorelDraw X7 programının güncel ve full versiyonunu aşağıda bağlantıdan kolayca indirebilirsiniz. Bazı arkadaşlar CorelDraw X7 Türkçe Yama uygulamasını istemektedir. Bunu resmi sitesinden Yama ve Güncellemeler sayfasından indirebilirsiniz.

WinRAR
2,86 Gb
Yapıldı


CorelDraw X7 Full İndir + Türkçe Yama” için 4 yorum

  1. Sayın admin bu paylaşım için çok teşekkür ediyorum CorelDraw X7 Türkçe yama dosyası lazımdı sadece onu kullandım. Konuya sadece Türkçe yama linkini verirseniz daha iyi olabilir. Benim gibi bir çok kişi bu Türkçe Yamasını arıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir