Bandicam Full Türkçe 2018 İndir v4.3.0.1479

bandicam full indir

Bandicam Full yazılımı, DirectX ve OpenGL grafik teknolojilerini kullanan en başarılı ekran kaydetme programıdır. Milyonlarca aktif kullanıcı kitlesine sahip olan bu yazılım üzerinden alternatif ekran görüntüsü alma programlarına göre video kalitesini orijinal çalışmalara yakın tutmakla birlikte, yüksek sıkıştırma oranlı bir video kaydı gerçekleştirmektedir.

bandicam turkce full

İçerisinde Türkçe dil desteği bulunan Bandicam programı, ekran videosu çekme yazılımı arayanlara en iyi alternatif olduğunu söyleyebilirim. Ekran resmini alma ve ekran videosu çekme özelliklerinin yanı sıra oyun oynarken bilgisayarınızı yavaşlatmadan yüksek kalitede video kaydı alabilir veya oyun esnasında anlık resimler çekebilirsiniz. Masaüstü video kaydı işlemini isteğinize bağlı olarak tam ekran modu veya belirleyeceğiniz ölçülerde video kaydını başlatabilirsiniz. Üstelik bu işlemleri 2560×1600 çözünürlüğünde dahil yapabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü Alma

BMP, PNG ve JPG resim dosyası uzantılarını desteklemektedir. Çekmiş olduğunuz resimlerin görünmesini istemediğiniz kısımları sansürleyebilir, oyun esnasında bilgisayarınızı yormadan ve kastırmadan ekran görüntüleri yakalayabilirsiniz.

Video Kaydı Alma

Bandicam kullanıcılarına H.264, Xvid, MPEG-1, MJPEG, MP2, PCM, AVI gibi yüksek kalitede video kaydı alma özelliği sunmaktadır. Hazırladığınız videoları herhangi bir dönüştürme yapmadan doğrudan Youtube’a gönderebilir, 24 saat aralıksız kayıt işlemi yapabilir, isteğinize bağlı küçük veya büyük boyutta videolar çekebilirsiniz.

Bandicam Yazısını Kaldırma

Bandicam yazılımını lisanslamak için kurulum sonrası indirdiğiniz dosya içerisindeki Bandicam Keymaker yazılımını çalıştırın ve açılan pencereye sıradan bir e-posta adresi yazarak aktivasyon işlemini halledebilirsiniz. Bu şekilde kolayca Bandicam Full Yapma eylemi yapabilirsiniz. Eğer ki serial key hatası alırsanız C:\Windows\System32\drivers\etc klasörüne erişim yaptıktan sonra host dosyasını not defteri yardımıyla açıp 127.0.0.1 bandicam.com ve 127.0.0.1 ssl.bandisoft.com bilgilerini alt alta gelecek şekilde yazdıktan sonra serial key hatasından kurtulabilirsiniz.

Konumuz buraya kadardır. Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra Bandicam Crack gibi zararlı dosyalara ihtiyacınız olmadan sınırsız kullanabilirsiniz.

ISO/RAR
17 MB
Yapıldı

Sunucu 1 : INDIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir